Më datën 23 maj në Vip Arena, Boris Trajkovski do të mbahet koncerti madhështor i Vllatko Llozanoski. Llozanoski, do të festojë plot 10 vite në skenë dhe për këtë rast ai premtoi se do të jetë një koncert si asnjëherë më parë. Sot, në qendrën tregtare City Mall u mbajt pres konferenca nga Vllatko Llozanoski, ku shume medie ishin te pranishme. Vllatko Llozanoski u shpreh që në reporterin e tij do të jenë hitet më të dëgjuara gjatë viteve por, që do të ketë edhe surpriza të tjera gjatë natës.

Shpërndaj me

Loading...