fbpx

VMRO-DPMNE-ja e cilësoi si tragjike dhe qesharake vendimin për lirimin e Katica Janevës nga paraburgimi. Opozita dyshon se ka skenar për realizimin e marrëveshjeve me personat e përfshirë në rastin “Reket” dhe të pengohet siç theksohet në reagim të zbulohet se fajtori kryesor është Zoran Zaev.

Shpërndaj me

Loading...