fbpx

Edin Dzeko është pjesë e skuadrës që do të ndeshet me Interin të premten, megjithëse ka qenë i sëmurë me grip, por Federiko Fazio, Havier Pastore dhe Xhastin Klajvert nuk do të luajnë. Kryeqytetasit do të presin deri në minutën e fundit për të vlerësuar gjendjen e Xheko-s, boshnjaku po vuan me gripin që e ka kapur.  Qendërmbrojtësi Fazio nuk do të udhëtojë në “San Siro” me skuadrën pasi ka një problem muskulor. Klajvert dhe Pastore nuk janë rikuperuar plotësisht, kështu që mbeten në Romë për t’u trajtuar.

Shpërndaj me

Loading...