Zjarri ka kapluar një pjesë të malit në rrethinën e Komunës së Bogovinës. Për momentin zjarrfikësit janë në vendngjarje dhe po tentojnë të shuajnë zjarrin.

Zjarr ne malesi ne atarin e BogovinesZjarrfikesit ne aksion per shuarje

Publiée par Alsat sur Mercredi 11 septembre 2019

Zjarr ne atarin e komunes se Bogovines. Intervenojne zjarrfikesit.

Publiée par Alsat sur Mercredi 11 septembre 2019

Shpërndaj me

Loading...