fbpx

J.T (38) nga fshati Brailevë ka humbur jetën nga zjarri që dje e përfshiu shtëpinë e tij. Siç kumtoi MPB-ja, rasti është denoncuar dje në mesditë, në ora 12:00.

Vdekjen e J.T e konstatoi mjeku i Ndihmës së shpejtë mjekësore. Zjarri u shua, ndërsa u bë inspektim nga ana e prokurorit publik, si dhe nga ekipi inspektues të SPB Prilep.

Shkaqet për zjarrin nuk janë të cekur në Buletinin e sotëm të MPB-së.

Shpërndaj me

Loading...