fbpx

Ylli turk, Çengiz Under, ka lënë Romën, duke iu bashkuar skuadrës angleze, Lester Siti, në formë huazimi. Faqja zyrtare e ‘Dhelprave’ ka njoftuar përforcimin e ri të skuadrës dhe futbollisti turk do të jetë me Lesterin deri në fund të këtij sezoni. Turku 23 vjeçar aktivizohet në krahun e djathtë, në fazën offensive dhe do të jetë një ndihmë e madhe për sulmuesin Xhimi Uardi.

Shpërndaj me

Loading...